אפס ביחסי אנוש ההצגה בית ליסין – כרטיסים ב-116 ש"ח במקום 320 ש"ח

אפס ביחסי אנוש ההצגה בית ליסין - כרטיסים ב-116 ש"ח במקום 320 ש"ח

הסרט הישראלי המצליח "אפס ביחסי אנוש" יזכה לעיבוד בימתי חדש ועטור כוכבים בתיאטרון בית ליסין בהשתתפות משי קליינשטיין, מגי אזרזר ודיאנה גולבין ועוד. מתי תוכלו לראות את ההצגה? כמה יעלו כרטיסים? ואיפה תוכלו לרכוש כרטיסים ב-116 ש"ח במקום 320 ש"ח?

תיאטרון בית ליסין יעלה לראשונה גרסה בימתית נוצצת ועטורת כוכבים של הסרט הישראלי המצליח "אפס ביחסי אנוש" בכיכובן של מגי אזרזר, משי קליינשטיין דיאנה גולבין ועוד שחקניות ושחקנים רבים. ההצגה תעלה בתיאטרון בית ליסין המחודש בדיזנגוף החל מחודש אוקטובר 2019.

ההצגה אפס ביחסי אנוש של בית ליסין, מבוססת על הסרט המצליח בעל אותו השם שנחשב לאחד הסרטים המצליחים ביותר בקולנוע הישראלי והפך אף לסרט פולחן. בסרט כיכבו השחקניות נלי תיגר, דנה איבגי ושני קליין. את שלוש הדמויות הראשיות בהצגה, ישחקו משי קליינשטיין, מגי אזרזר ודיאנה גולבין.

על העיבוד הבימתי של אפס ביחסי אנוש, אחראי אורן יעקובי בבימויו של עידו רוזנברג. העיבוד מוגדר כקומדיה מוסיקלית כשאת הפזמונים המקוריים כתב והלחין היוצר המצליח עילי בוטנר. זוהי אחת ההפקות הגדולות של בית ליסין לאחר שיעבור החל מחודש ספטמבר 2019 למשכנו החדש בדיזנגוף. התיאטרון יעלה בקרוב הצגות חדשות נוספות כחלק מהעונה החדשה.

ההצגה תציג את הסיפור של הסרט המלווה שלוש חיילות במשרד השלישות מבסיס קטן בדרום הארץ ומתאר בצורה קומית וחביבה את המתחים, סיפורי אהבה ועוד מגוון סיטואציות שונות שקורות לחיילות בתוך בסיס הנשלט בעולם גברי. לצד שלוש השחקניות הראשיות, תוכלו למצוא רשימה ארוכה של שחקנים ושחקניות הכוללת את מעיין תורג'מן, רון שחר, אסף הרץ, לורין מוסרי, קרן מרום, מאי קשת, דור ברנס, אבירם אביטן, נופר אליהו, אשלי זימברג, ענבר יוחננוף ולירן מזרחי.

אפס ביחסי אנוש בית ליסין – איך תמצאו כרטיסים ב-116 ש"ח במקום 320 ש"ח?

ההצגה אפס ביחסי אנוש תעלה בתיאטרון בית ליסין החל מחודש אוקטובר 2019. מכירת הכרטיסים להצגה החלה כאשר מחיר הכרטיסים הרשמי בקופות התיאטרון עומד על 320 ש"ח, אך באמצעות האתר הבא תוכלו למצוא כמות מוגבלת של כרטיסים החל מ-116 ש"ח בלבד.

תל אביב-יפותיאטרון בית ליסין תל אביב – אולם דיזנגוף 165 כרטיסים
116 – 165 ₪
רכישת כרטיסים

כך זה היה בגרסת הסרט

לאחרונה, גם תיאטרון הבימה העלה עיבוד בימתי לקומדיה נוספת כאשר העלה את ההצגה גבעת חלפון אינה עונה המבוססת על סרטו המצליח של אסי דיין.

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן