אנריקו מסיאס בישראל 2024 – כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני

אנריקו מסיאס בישראל 2024 - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני
אנריקו מסיאס בישראל 2024 - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני. צילום: איציק בירן, ערן לוי

הוא חוזר לכאן שוב: אנריקו מסיאס יגיע לסיבוב הופעות נוסף בישראל ויציג כאן סדרת הופעות בחודש יוני ויולי 2024 הקרובים ביחד עם זהבה בן. אז איפה בדיוק הוא יופיע? מתי? וכמה יעלו כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים!

הזמר הוותיק אנריקו מסיאס (Enrico Macias) שנוהג להופיע רבות בישראל, יחזור גם השנה ב-2024 לסדרת הופעות בישראל בחודש יוני ויולי הקרובים ויציג הופעות בבאר שבע, תל אביב וחיפה . בהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא את כל המידע על מכירת הכרטיסים, מחירים, הנחות ולוח ההופעות המלא של הזמר המצליח כאן בישראל.

אנריקו מסיאס בישראל 2024 – לוח הופעות עדכני

להלן לוח ההופעות של אנריקו מסיאס בישראל:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו היכל התרבות תל אביב 65 כרטיסים
275 - 405
רכישת כרטיסים שעה וחצי
חיפה מרכז הקונגרסים חיפה - אולם אורן 41 כרטיסים
255 - 379
רכישת כרטיסים שעה וחצי
באר שבע משכן אמנויות הבמה באר שבע - אולם 1 36 כרטיסים
295 - 365
רכישת כרטיסים שעה וחצי

כרטיסים להופעות של אנריקו מסיאס בישראל

את הכרטיסים לכל ההופעות של אנריקו מסיאס ניתן להזמין באמצעות האתר הבא.

הנחות ומבצעים

נכון לעכשיו לא מצאנו מידע קונקרטי על הנחות או מבצעים להופעות של אנריקו מסיאס בישראל ב-2024, אך אנו ממשיכים לבדוק כל הזמן ולעדכן כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק הרשמי של האתר.

אודות אנריקו מסיאס בישראל

הזמר היהודי\אלג'יראי אנריקו מסיאס, מחזיק בקהל מעריצים גדול ונאמן בישראל ומצליח בכל פעם להביא קהל רב להופעות שלו כאן. מסיאס נחשב לאחד הזמרים הידועים והמוכרים בעולם ומחזיק בקריירה מפוארת וייחודית עם הופעות בלתי נשכחות בפירמדיות במצרים, בקרנגי הול בניו יורק או באלברט הול שבלונדון. מסיאס, הפועל ומתגורר בצרפת, ידוע בחיבתו הרבה לישראל ולעם הישראלי ונוהג להציג זאת באופן פומבי ובלתי משתמע לשתי פנים.

מסיאס הופיע בישראל לפני כמה שנים בסיבוב לכבוד יום העצמאות ה-70 של ישראל, ולאחר מכן הציג סיבוב בישראל לכבוד יום העצמאות ה-74. סיבוב ההופעות האחרון שלו נקרא "ישראל חבקי אותי בזרועותייך" וכלל הופעות בחיפה, ירושלים ותל אביב. ההופעות שלו כאן לוו ע"י תזמורת סימפונט רעננה בת 30 נגנים והוא ביצע את מיטב להיטיו הגדולים. עתה כאמור, יגיע לסיבוב חדש לרגל 60 שנות קריירה ב-2023.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק