אניהו הקאמרי 2021 – כרטיסים להצגה ב-99 ש"ח במקום 220 ש"ח!

אניהו הקאמרי 2021 - כרטיסים להצגה ב-99 ש"ח במקום 220 ש"ח!
אניהו הקאמרי 2021 - כרטיסים להצגה ב-99 ש"ח במקום 220 ש"ח!

ספרו של הסופר אתגר קרת "אניהו" זוכה לגרסת הצגה בתיאטרון הקאמרי וכובש את הקהל והמבקרים. במה בדיוק מדובר? מתי תוכלו לראות? כמה עולים כרטיסים? ואיך תמצאו כרטיסים ב-99 ש"ח בלבד? אתר "קצת תרבות" כרגיל, עם כל הפרטים.

הסופר המוערך אתגר קרת שמחזיק באמתחתו לא מעט פרסים חשובים, מגיע עתה גם לעולם התיאטרון עם ההצגה החדשה "אניהו" המבוססת על ספרו, ורצה בהצלחה רבה בימים אלו בתיאטרון הקאמרי. בהמשך עמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על מכירת הכרטיסים, לוח הצגות עדכני וגם מידע על כרטיסים מוזלים.

לרכישת כרטיסים מוזלים להצגה אניהו בקאמרי באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

ההצגה אניהו מבוססת על סיפור אחד מתוך לקט סיפורים שונים שהוציא קרת ב-2002 בספר הנושא בשם זה. קרת אף השתתף בכתיבת המחזה לקאמרי יחד רוני סיני (שכתב גם את ההצגה "הגלולה" שרצה בימים אלו בבית ליסין) כשמיקי גורביץ' אחראי על העיבוד למחזה ועל הבימוי, שירילי דשא. ההצגה החלה לרוץ בתחילת השנה, וזוכה מאז להצלחה קופתית גדולה יחסית ולביקורות מעולות מצד המבקרים.

הסיפור של קרת מוגדר כנונסנס, וגם העיבוד הבימתי שמביא הקאמרי, מציג את האווירה הפרועה והבלתי ניתנת לעצירה שבספר, והתוצאה, היא סוג של שילוב בין הצגה, מחזמר ומופע נונסנס. פאנל מוערך של שחקנים בכירים לוקח חלק בהצגה החדשה כגון אודי רוטשילד, אביגיל הררי, אלי גורנשטיין, ואת המוזיקה כתב לא אחר מאשר יוני רכטר. משך ההצגה הוא כשעה וחצי.

כרטיסים ומחירים להצגה אניהו – איפה תוכלו למצוא כרטיסים החל מ-99 ש"ח בלבד?

מכירת הכרטיסים להצגה נמצאת בעיצומה וניתן למצוא כרטיסים מוזלים להצגה ב-99 ש"ח בלבד באמצעות האתר הבא. שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת.

לוח הצגות 2021

אניהו יציג בקאמרי לאורך כל שנת 2021 בתיאטרון. להלן לוח ההצגות העדכני לתקופה הקרובה (כולל הפניות לרכישת כרטיסים מוזלים):

ביקורות להצגה אניהו – מה חשבו המבקרים?

כאמור, אניהו החלה לרוץ כבר בתחילת השנה וזכתה לסיקור נרחב בתקשורת. מבקר התיאטרון של Ynet עידוא דגן, התלהב מאוד מההצגה ומהתוצאה הסופית שהתקבלה. דגן שיבח את עבודת הכתיבה והבימוי וסיכם בסוף הטור במילה אחת – "לרוץ!". גם המבקר של אתר וואלה דוד רוזנטל שיבח את אניהו וציין כי המחזה "מספק הרבה רגעים מבריקים ומעלה קמטי צחוק רצוניים וטבעיים". ביקורות טובות קיבלה ההצגה גם בביקורות באתר "כלכליסט", ו"הארץ".

אניהו הקאמרי – רשימת שחקנים ומשתתפים

רשימת השחקנים המלאה כוללת את השחקנים אודי רוטשילד, אביגל הררי, אלי גורנשטיין, איה גרניט-שבא, רובי מוסקוביץ, אלון דהן, שהם שיינר ונדב אסולין. על הכתיבה אחראים אתגר קרת ורוני סיני, על העיבוד מיקי גורביץ', על הבימוי שירילי דשא ועל המוזיקה יוני רכטר.

עוד לקחו חלק בהצגה: תפאורה: סבטלנה ברגר, תלבושות: אורנה סמורגונסקי, תאורה: רוני כהן, הדרכה קולית: חיים פנירי, תנועה: רוני ברנדשטטר, קורפוטיטור: איתמר גרוס, ופסנתרן: איתמר גרוס/ תמיר ליבוביץ.

הצגות נוספות שאולי יעניינו אותך

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק