האופרה אלצ'ינה באופרה הישראלית 2022 – כרטיסים וכל הפרטים!

האופרה אלצ'ינה באופרה הישראלית 2022 - כרטיסים וכל הפרטים!
האופרה אלצ'ינה באופרה הישראלית 2022 - כרטיסים וכל הפרטים! צילום: פיני סילוק

האופרה הידועה של הנדל "אלצ'ינה" מגיעה לאופרה הישראלית בחודש מאי 2022 הקרוב בעיבוד מסעיר של עידו ריקלין. מתי תוכלו לראות? והיכן מזמינים כרטיסים? בכתבה הבאה.

האופרה הישראלית תעלה במהלך חודש מאי 2022 הקרוב הפקת אופרת מושקעת של אופרת הבארוק הידועה של הנדל אלצ'ינה בבימויו של עידו ריקלין ובהשתתפות סולנים מובילים בינלאומיים. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על האופרה בארץ כולל פרטים על רכישת הכרטיסים ולוח הופעות עדכני.

אילצ'ינה האופרה הישראלית 2022

האופרה אילצ'ינה תציג מספר קונצרטים במהלך חודש מאי 2022 בבית האופרה (המשכן לאומנויות הבמה) בתל אביב. להלן לוח ההופעות העדכני של האופרה בישראל:

הנחות וכרטיסים לאופרה אילצ'ינה

מכירת הכרטיסים נפתחה היום וניתן להזמין כרטיסים אונליין באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים יתחיל ב-150 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ויגיע עד ל-280 לכרטיסים במקומות הטובים ביותר באולם.

לא מצאנו בשלב זה כרטיסים זולים יותר או הנחות שונות. מומלץ להתעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו בו אנו מעדכנים בזמן אמת מבצעים והנחות לכל המופעים בישראל.

סולנים ומשתתפים

את ההפקה החדשה של האופרה אילצ'ינה ביים עידו ריקלין המוערך ועל הניצוח יהיה אחראי איתן שמייסר. התזמורת שתנגן את הערב תהיה תזמורת בארוקדה – קולקטיב הבארוק הישראלי. הסולנית יעל לויטה תגלם את הדמות הראשית של אילצ'ינה.

בין הסולנים והסולניות המובילים באופרה אילצ'ינה:
אלצ'ינה – יעל לויטה
רוג'רו – וינס יי
מורגנה – הילה פחימה
ברדמנטה – ענת צ'רני
מליסו – עודד רייך
אורונטה-  איתן דרורי

אודות האופרה אילצ'ינה

האופרה אילצ'ינה נכתבה ע"י הנדל בשנת 1735 ונחשבת לאחת הטובות והידועות שלו ביותר. עלילתה המרכזית מספרת על הקוסמת אלצ'ינה, המכשפת גברים כדי שימלאו את כל תשוקותיה כשמולה נאבקים כוחות האהבה.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק