האופרה אלצ'ינה בישראל 2023 – כרטיסים, הנחות ולוח הופעות

האופרה אלצ'ינה בישראל 2023 - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות
האופרה אלצ'ינה בישראל 2023 - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות. צילום: אלכס קורמנוב, ורם קפלן

כל הפרטים על אופרת הבארוק הפנטסטית של הנדל שתבוצע כאן בישראל במהלך חודש יולי 2023 בירושלים ובתל אביב. כמה יעלו כרטיסים? ואיפה קונים? בכתבה הבאה.

האופרה הידועה של הנדל אלצ'ינה תגיע לבימות בישראל בהפקה מושקעת של ההרכב הבינלאומי של סולני ליריק אופרה ירושלים בחודש יולי 2023. בעמוד הבא תוכלו למצוא את כל הפרטים על הקונצרט כולל מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני.

אלצ'ינה אופרה – לוח הופעות 2023

הקונצרט של האופרה אלצ'ינה בירושלים ותל אביב במהלך חודש יולי 2023. להלן לוח ההופעות העדכני:

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים לקונצרטים נפתחה ומתבצעת באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים יחלו ב-131 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ויגיעו ל-151 ש"ח לכרטיסים במיקום הטוב ביותר באולם.

הנחות ומבצעים

בשלב זה הכרטיסים נמכרים במחירי הנחת מכירה מוקדמת של 10 אחוז. לאחר מכן, המחירים צפויים לעלות.

אודות הקונצרט

אופרת הבארוק אלצ'ינה היא אחת האופרות הידועות של המלחין הנודע גאורג פרידריך הנדל. האופרה נכתבה ע"י הנדל בשנת 1735 וזכתה בתחילה לביקורות מעורבות ורק לאחר מכן הפכה ליצירה ידועה ופופולרית.

האופרה בת שלוש המערכות, עוסקת בפנטזיות פרועות ותשוקות אפלות המתעוררות לחיים. ההפקה הנוכחית היא של קטיה קורבלניק והיא תבוצע ע"י ההרכב הבינלאומי של סולני ליריק אופרה ירושלים, בליווי התזמורת הסימפונית ירושלים בניצוחו של איתן שמייסר.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק