אלי החתול הצגה – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023

אלי החתול הצגה - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023
אלי החתול הצגה - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023

כל הפרטים על הצגת הילדים החדשה אלי החתול שמביאה לבמה את הסדרה המצליחה. אז איפה ומתי תוכלו לראות? כמה עולים כרטיסים? ומה לגבי הנחות? בכתבה שלפניכם.

סדרת הילדים המצליחה אלי החתול שכבשה את המסכים ואת הילדים הקטנטנים בישראל בשנים האחרונות, זוכה עתה גם לעיבוד בימתי חדש בהפקת תיאטרון הילדים הישראלי שיציג הצגה חדשה ומושקעת ברחבי הארץ. בעמוד זה תוכלו להתעדכן בלוח ההצגות העדכני של ההצגה ולקבל מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ועוד.

אלי החתול הצגה – לוח הצגות 2023

ההצגה אלי החתול תציג תאריכים בערים רבות ברחבי הארץ במהלך החודשים הקרובים כגון תל אביב, מודיעין, רחובות ועוד. להלן לוח ההצגות המעודכן של ההצגה לחודשים הקרובים:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
קרית מוצקין היכל התיאטרון קריית מוצקין המועד בוטל שעה ורבע, כולל הפסקה
ראשון לציון היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות ראשון לציון המועד בוטל שעה ורבע, כולל הפסקה
נתניה היכל התרבות העירוני נתניה - האודיטוריום המועד בוטל שעה ורבע, כולל הפסקה
גני תקווה מרכז הבמה - אולם אודיטוריום המועד בוטל שעה ורבע, כולל הפסקה
אשקלון היכל התרבות אשקלון 83 כרטיסים
79 - 85
רכישת כרטיסים שעה ורבע, כולל הפסקה
גבעתיים תיאטרון גבעתיים - אולם גדול 84 כרטיסים
75 - 85
רכישת כרטיסים שעה ורבע, כולל הפסקה

כרטיסים להצגה אלי החתול

מכירת הכרטיסים להצגה נפתחה ומתבצעת כעת באמצעות אתר "בראבו" בעמוד הבא. מחירי הכרטיסים עומדים במחיר אחיד של 75 ש"ח לאדם. שימו לב: רכישת הכרטיסים הכרחית לכל גיל כשההצגה מומלצת לגילאי 3-8.

אודות ההצגה

לאחר סדרת הטלוויזיה המצליחה, עכשיו הגיע תורו של התיאטרון עם ההפקה החדשה של תיאטרון הילדים הישראלי שמביא את הצגת הילדים אלי החתול עם הדמויות הידועות מהסדרה כגון ננה, פיצי, שמעון, צביקה וכמובן אלי החתול.

את ההצגה כתב ויצר צביקה נתן ועל הבימוי אחראית ענבל לוי-רהב. עלילת ההצגה תציג מסרים של חברות אמת, היכולת לקבל ולתת, ההבנה שטעויות עלולות לקרות אבל כמעט תמיד יש דרך לתקן אותן וכמובן חשיבות המשפחה בחיינו.

אין הרבה קטנטנים בישראל שאינם מכירים את שיר הילדים "אלי החתול", אך מה שפחות ידוע, הוא שהשיר נוצר למעשה כקליפ לסרט בשם "המחשמלים" שסיפר על להקת רוק כושלת. בצורה מפתיעה ביותר, הפך השיר לויראלי בקרב ילדים ופעוטות וזכה למיליוני השמעות ברשתות החברתיות והפך גם לאחד המושמעים ביותר בקטגוריה זו.

הצלחת השיר ברשתות החברתיות, הוביל את יוצריו ליצור סדרת טלוויזיה סביב הדמויות וכיום היא משודרת בערוצי הילדים בישראל. עתה, תקבל הסדרה גם עיבוד בימתי להצגת ילדים חדשה.

מבצעים והנחות

בשלב זה, לא מצאנו מחירים נמוכים מהמחירים הנ"ל. נמשיך לבדוק ולעדכן כאן בכל מידע חדש בנושא. עקבו אחרינו גם בעמוד הפייסבוק הרשמי של אתר "קצת תרבות".

הצגות ילדים מומלצות נוספות שכדאי לבדוק:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק