אינדינגב 2021 – כרטיסים, מחירים, אמנים וכל הפרטים!

אינדינגב 2021 - כרטיסים, מחירים, אמנים וכל הפרטים!
אינדינגב 2021 - כרטיסים, מחירים, אמנים וכל הפרטים!

אסף אמדורסקי, מרסדס בנד ויסמין מועלם, הם חלק מהאמנים שיופיעו השנה בפסטיבל אינדינגב 2021. מתי זה בדיוק יקרה ואיפה קונים כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

עוד פסטיבל חוזר אלינו מבצורת הפסטיבלים שפקדה אותנו בשנה שעברה. הפעם זהו פסטיבל אינדינגב הותיק שיתקיים השנה בין התאריכים 30 בספטמבר ועד ה-2 באוקטובר 2021 במצפה גבולות בנגב. זאת תהיה הפעם ה-15 של הפסטיבל המצליח.

אילו אמנים יופיעו בפסטיבל אינדינגב 2021?

ובכן, רשימה חלקית של אמנים שייקחו חלק בפסטיבל אינדינגב 2021 נחשפה אתמול בבוקר והיא כוללת שמות ידועים כגון אסף אמדורסקי, מרסדס בנד, יסמין מועלם, עוזי רמירז או טטרן, לצד אמנים רבים אחרים פחות מוכרים כמו רננה נאמן, רדיו בגדד, קוסטה קפלן, נומרה ועוד אמנים רבים. תוכלו למצוא את רשימת האמנים המלאה באתר הפסטיבל.

אינדינגב 2021 כרטיסים – מה יהיו מחירי הכרטיסים? ואיפה קונים?

הביקוש הגדול לפסטיבל, גרם לכך שמכירת הכרטיסים הראשונית הסתיימה עוד בטרם פורסמה רשימת האמנים של אינדינגב 2021. עתה, משחררת הפקת הפסטיבל מכירה נוספת של כרטיסים שיתחילו ב-150 ש"ח לכרטיס יומי. תוכלו לרכוש את הכרטיסים בעמוד המכירה הרשמי של הפסטיבל כאן.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק