איילת מטיילת הצגת ילדים חדשה – כרטיסים ולוח הצגות 2023

איילת מטיילת הצגה
איילת מטיילת הצגה

ההצגה איילת מטיילת מביאה את ספר הילדים המצליח של רינת הופר אל הבמה בעיבוד בימתי חדש ומושקע. מתי תוכלו לראות את ההצגה? כמה עולים כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

ספר הילדים המצליח איילת מטיילת של הסופרת רינת הופר, יזכה לעיבוד בימתי ויהפוך להצגת ילדים שתרוץ בכל רחבי הארץ החל מחודש פברואר 2023. בעמוד זה תוכלו למצוא את לוח ההצגות העדכני של ההצגה ופרטים על רכישת כרטיסים, הנחות ועוד.

איילת מטיילת הצגה – לוח הצגות 2023

ההצגה איילת מטיילת תציג תאריכים רבים במהלך 2023 ותגיע לערים רבות ברחבי הארץ. להלן לוח ההצגות העדכני של ההצגה לחודשים הקרובים:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
ראשון לציון היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות ראשון לציון 66 כרטיסים
85
רכישת כרטיסים שעה ו-10 דקות, כולל הפסקה
שוהם אודיטוריום שהם 61 כרטיסים
79
רכישת כרטיסים שעה ו-10 דקות, כולל הפסקה
נתניה היכל התרבות העירוני נתניה - האודיטוריום 66 כרטיסים
81
רכישת כרטיסים שעה ו-10 דקות, כולל הפסקה

ההצגה איילת מטיילת – כרטיסים

מכירת הכרטיסים לכל ההצגות נפתחה כאשר מחירי הכרטיסים עומדים על 85 ש"ח במחיר אחיד לכל ההצגות. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

אודות ההצגה

איילת מטיילת הוא ספר ילדים מצליח ביותר שכתבה סופרת הילדים רינת הופר שאחראית על ספרי ילדים מצליחים נוספים כמו "חנן הגנן" , ענן על מקל" ועוד. זהו ספר שנמצא כמעט בכל בית בישראל וגרסת ההצגה לספר הייתה רק שאלה של זמן.

הספר מספר אודות הילדה איילת היוצאת לטיול דמיוני בבית של סבתא ברכה ועוברת חוויה מעוררת השראה ובלתי נשכחת תוך כדי מסרים חינוכיים וחיוביים.

הנחות ומבצעים

נכון לעכשיו לא מצאנו מחיר נמוך מהמחירים המצויינים כאן אך נמשיך לעקוב ולעדכן בכל מידע חדש כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק שלנו.

הצגות ילדים מומלצות נוספות שכדאי לבדוק:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק