איה אאוץ' אווה הצגה לילדים – הזמנת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023

איה אאוץ' אווה הצגה לילדים - הזמנת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023
איה אאוץ' אווה הצגה לילדים - הזמנת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023. צילום: עדי שרעבי

ההצגה לילדים איה אאוץ' אווה של "התיאטרון שלנו", ממשיכה להציג הצגות בערים רבות ברחבי הארץ גם במהלך 2023. איפה ומתי תוכלו לראות את ההצגה? כמה עולים כרטיסים? והיכן רוכשים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

הצגת הילדים איה אאוץ' אווה של "התיאטרון שלנו" – אחת מהצגות הילדים המצליחות בישראל שאף זכתה בפרסי הבמה בקטגוריית הצגת השנה, במאי השנה ועיצוב התלבושות, ממשיכה להציג תאריכים רבים ברחבי הארץ. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגה כולל פרטים על הזמנת כרטיסים, מבצעים והנחות ולוח הצגות עדכני.

איה אאוץ' אווה – לוח הצגות 2023

הצגת הילדים איה אאוץ' אווה תרוץ בערים רבות ברחבי הארץ במהלך החודשים הקרובים כגון באר שבע, רעננה, חיפה, חולון, ירושלים ועוד. הנה לוח ההצגות המעודכן של ההצגה כולל קישור לרכישת כרטיסים:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
הוד השרון הפארק האקולוגי הוד השרון 140 כרטיסים
81
רכישת כרטיסים לא מסומנים 50 דקות
גני תקווה מרכז הבמה - אולם אודיטוריום 114 כרטיסים
81
רכישת כרטיסים 50 דקות
תל אביב-יפו מוזיאון תל-אביב לאמנות - אולם רקאנטי 129 כרטיסים
81
רכישת כרטיסים 50 דקות

כרטיסים להצגה איה אאוץ' אווה

מכירת הכרטיסים לכל התאריכים של ההצגה מתבצעת באמצעות אתר "קופת בראבו" בעמוד הבא. מחיר הכרטיסים עומד על 81 ש"ח לכל ההצגות. שימו לב: רכישת הכרטיסים הכרחית לכל גיל. משך ההצגה הוא כ-50 דקות והיא מומלצת בעיקר לילדים בגילאי 3-9.

אודות ההצגה איה אאוץ' אווה

ההצגה איה אאוץ' אווה היא אחת ההצגות הבכירות והמצליחות של "התיאטרון שלנו" שמציגה עיבוד בימתי מושקע לספרה המצליח של רינת פרימו המספר אודות משפחה מוזרה ומצחיקה שבה לאם המשפחה קוראים אווה ולילדיה איה, אי, אח, אאוץ'.

עבודת המשפחה היא מיוחדת – בכל פעם שמישהו בעולם מקבל מכה וקורא לאחד מבני המשפחה בשמם, הם נדרשים להגיע ולרפא את המכה באמצעות מקל הקסמים. המסר המרכזי של הסיפור – אם כואב לכם, אל תשמרו בפנים, הוציאו החוצה והכל יסתדר במהרה.

את ההצגה כתב ועיבד רונן גולדפרב המוערך ואת הלחנים כתבה ליאת פרלוב. על עיבוד וההפקה מוסיקלית אחראי אלדד ירון.

צפו בטריילר של ההצגה

שחקנים ומשתתפים

אורן כהן/ אביעד הר ציון, פולי סלונים/ בטי קושצ'י, יעל פרימר/ מעין ויינשטוק, קארין רובינשטיין/ אמיליה רביד, תום אידלסון/ לירן קנטרוביץ' ובן נפתלי/ לירן קנטרוביץ'.

מבצעים והנחות

בשלב זה, לא מצאנו מחירים נמוכים מהמחירים הנ"ל. נמשיך לבדוק ולעדכן כאן בכל מידע חדש בנושא. עקבו אחרינו גם בעמוד הפייסבוק הרשמי של אתר "קצת תרבות".

הצגות ילדים מומלצות נוספות שכדאי לבדוק:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק