איברהים טטליסס בישראל 2022 – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

איברהים טטליסס בישראל 2022 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!
איברהים טטליסס בישראל 2022 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

כל הפרטים על ההופעה של איברהים טטליסס בישראל שיגיע לכאן יחד עם בתו הזמרת דילאן ל-4 הופעות בירושלים ובתל אביב במהלך חודש נובמבר 2022. כמה עולים כרטיסים? ואיפה ניתן לרכוש? בכתבה שלפניכם.

הזמר הטורקי האגדי והמצליח איברהים טטליסס (İbrahim Tatlıses) יגיע לישראל ל-4 הופעות בתל אביב ובירושלים ויופיע כאן יחד עם בתו הזמרת דילאן. בעמוד זה נביא לכם את כל הפרטים על ההופעה המדוברת לרבות מידע על מחירי ומכירת הכרטיסים, תאריכים, הנחות ועוד.

זאת תהיה הפעם השנייה שטטליסט מופיע בישראל לאחר שהופיע כאן בהצלחה רבה כבר בקיץ האחרון לפני כשלושה חודשים בבריכת הסולטן בירושלים. עתה, הוא יגיע לישראל יחד עם בתו זמרת הפופ המצליחה דילאן ועם תזמורת של 25 נגנים.

כרטיסים להופעה של איברהים טטליסס בישראל 2022

כאמור, טטליסט יגיע לכאן ל-4 הופעות בחודש נובמבר 2022. שתי ההופעות הראשונות יתקיימו בהיכל הפיס ארנה ירושלים ב-21 וב-22 בנובמבר ולאחריהן, יגיע הזמר הטורקי המצליח ל-2 הופעות ב-23 וב-24 בנובמבר 2022 בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב.

מחירי הכרטיסים יתחילו ב-199 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ויטפסו מעלה עד ל-859 לכרטיסים במיקום הטוב ביותר באולם. מכירת הכרטיסים נפתחה הבוקר כאשר את הכרטיסים להופעות בירושלים ניתן לרכוש באמצעות משרד הכרטיסים "בימות" ואת הכרטיסים להופעות בתל אביב ניתן לרכוש במשרד הכרטיסים "לאן".

אודות איברהים טטליסס בישראל

איברהים טטליסס הוא אחד הזמרים והמלחינים הטורקים המצליחים בעולם ומחזיק במאות להיטי ענק שנמכרו במיליוני עותקים ברחבי העולם. טטליסט מרבה להופיע ברחבי העולם בהופעות גדולות ומושקעות וזוכה להצלחה רבה ולקהל רב שמגיע להופעותיו.

הזמר הטוריק עבר לא מעט טלטלות במהלך חייו – הראשונה הייתה ב-2011 כאשר נורה בראשו כשיצא מאולפן הקלטות באיסטנבול והשנייה, לפני כחודש כשעבר תאונת דרכים רצינית.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

1 1 vote
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק