אור – מחזמר חדש על שושנה דמארי: כרטיסים ולוח הופעות 2020

אור - מחזמר חדש על שושנה דמארי: כרטיסים ולוח הופעות 2020. צילום: יוסי צבקר , יעקב סער

מחזמר חדש בשם "אור" יביא לראשונה את שיריה וסיפור חייה של מלכת הזמר העברי שושנה דמארי לעיבוד מוזיקלי בימתי. גדי צדקה כתב, גיל שוחט מנצח. מי המשתתפים? כמה עולים כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

מלכת הזמר העברי שושנה דמארי ז"ל, תזכה למחווה גדולה ונחמדה בדמות מחזה מוזיקלי ישראלי חדש – "אור", שיעלה התיאטרון העברי ב-2020 ויציג את מיטב שיריה וסיפור חייה במחזמר מושקע שכתב וביים גדי צדקה ויככבו בו טל גורדון, גיא לואל, יונית טובי, קרן הדר ושחקנים וזמרים נוספים.

המחזמר החדש על שושנה שמארי שייקרא כאמור "אור" עולה במסגרת העונה החדשה של התיאטרון העברי 2020 ויחל לרוץ החל מחודש יוני 2020 בבית ציוני אמריקה בתל אביב ולאחר מכן יציג הצגות נוספות ברחבי הארץ לאורך 2020. זאת תהיה הפעם הראשונה שמחזמר נכתב ומתבסס על שיריה של שושנה דמארי ונשאלת השאלה – כיצד לא עשו זאת עד עכשיו?

את המחזה החדש כתב וביים גדי צדקה וינהל מוזיקלית גיל שוחט. רשימת המשתתפים המלאה במחזמר כוללת את נאוה מדינה, יונית טובי, קרן הדר, גיא לואל, טל גורדון, עמי ויינברג ויניב קלדרון. את אלו תלווה תזמורת חיה של 6 נגנים. בין השירים שיבוצעו במחזמר החדש – "אור", "צריך לצלצל פעמיים", "שני שושנים" ועוד.

המחזמר אור על שושנה דמארי – כרטיסים ולוח הופעות 2020

המחזמר החדש יחל לרוץ בחודש יוני 2020 בבית ציוני אמריקה בתל אביב. מחיר הכרטיסים עומד על 106 ש"ח. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא.

להלן לוח ההופעות של המחזמר אור בתקופה הקרובה:

תל אביב-יפובית ציוני אמריקה תל אביב – אולם מאירהוף
בית ציוני אמריקה תל אביב – אולם מאירהוף129 כרטיסים
106 ₪
רכישת כרטיסים
בית ציוני אמריקה תל אביב – אולם מאירהוף93 כרטיסים
106 ₪
רכישת כרטיסים

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן