אורסטיאה תיאטרון גשר 2018 – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות

אורסטיאה תיאטרון גשר 2018 - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות

אפרת בן צור מככבת בהצגה החדשה אורסטיאה בתיאטרון גשר. מהו לוח ההצגות העדכני של ההצגה? מהם מחירי הכרטיסים ואיפה אפשר לקנות? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

במסגרת העונה החדשה ל-2018/2019, תיאטרון גשר מעלה את ההצגה החדשה אורסטיאה בבימויו של מנהל האומנותי של התיאטרון יבגני אריה. בעמוד הבא תוכלו למצוא לוח הצגות עדכני של התיאטרון לצד מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ומבצעים.

אורסטיאה לוח הצגות 2018

ההצגה אורסטיאה עלתה בתיאטרון גשר בחודש יולי האחרון ותמשיך לרוץ באולם נוגה בתיאטרון בתאריכים רבים עד לסוף 2018. להלן לוח ההצגות של אורסטיאה לחודשים הקרובים:

תאריך מיקום מחיר כרטיסים מוזלים
21 באוקטובר 2018 אולם נגה תיאטרון גשר 121 ש"ח במקום 250 ש"ח רכישת כרטיסים מוזלים
22 באוקטובר 2018 אולם נגה תיאטרון גשר 121 ש"ח במקום 250 ש"ח רכישת כרטיסים מוזלים
23 באוקטובר 2018 אולם נגה תיאטרון גשר 121 ש"ח במקום 250 ש"ח רכישת כרטיסים מוזלים
7 בנובמבר 2018 אולם נגה תיאטרון גשר 121 ש"ח במקום 250 ש"ח רכישת כרטיסים מוזלים
8 בנובמבר 2018 אולם נגה תיאטרון גשר 121 ש"ח במקום 250 ש"ח רכישת כרטיסים מוזלים
23 בנובמבר 2018 אולם נגה תיאטרון גשר 121 ש"ח במקום 250 ש"ח רכישת כרטיסים מוזלים
24 בנובמבר 2018 אולם נגה תיאטרון גשר 121 ש"ח במקום 250 ש"ח רכישת כרטיסים מוזלים
14 בדצמבר 2018 אולם נגה תיאטרון גשר 121 ש"ח במקום 250 ש"ח רכישת כרטיסים מוזלים
15 בדצמבר 2018 אולם נגה תיאטרון גשר 121 ש"ח במקום 250 ש"ח רכישת כרטיסים מוזלים

אורסטיאה כרטיסים מוזלים

מחיר הכרטיסים הרשמי בקופות תיאטרון גשר עומד על 250 ש"ח אך באמצעות האתר הבא, תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים לאורסטיאה ב-121 ש"ח בלבד.

ההצגה אורסטיאה שרצה בימים אלו בתיאטרון גשר, היא עיבוד מודרני לטרגדיה היוונית העתיקה שכתב המחזאי האתונאי אייסכילוס, אי שם במאה ה-5 לפני הספירה. זהו למעשה תרגום עברי לעיבוד הבימתי שכתב המחזאי הידוע רוברט אייק. את התרגום לעברית, תירגם רועי חן, ועל הבימוי הופקד מנהלו האומנותי של תיאטרון גשר, יבגני אריה.

 

עלילת ההצגה מתרחשת בעת העתיקה עם הדמויות הידועות מהטרגדיה היוונית של אייסיכילוס, כמו המלך אגממנון, קליטמנסטרה, אלקטרה ועוד. ההצגה עוסקת בעיקר בדילמות הרות גורל ושואלת שאלות קשות ונוקבות על חיים ומוות, צדק, חמלה ומלחמה.

כך למשל, נשאלת השאלה האם הייתם מוכנים להקריב חיים של ילדה אחת תמורת שלום ושלווה למען כל אזרחי המדינה? ומה יקרה אם זאת תהיה הבת שלכם? ומה יקרה אם מדובר במנהיג מדינה? האם גם אז הוא צריך להקריב את חיי בתו למען מטרה נעלה וחשובה לכלל האזרחים בממלכה?

בתפקידים הראשיים, תוכלו למצוא את דורון תבורי ומיקי לאון בתפקיד אגממנון, את אפרת בן צור בתפקיד קליטמנסטרה ואת נטע שפיגלמן ונועה הר ציון בתפקיד אלקטרה. העיבוד הלונדוני המקורי של אורסטיאה של רוברט אייק, זכה להצלחה בלונדון ואף העניק לו את פרסים יוקרתיים כגון פרס אוליבייה ופרס תא המבקרים על הבימוי המוצלח.

ההצגה עולה במסדרת העונה החדשה והמסקרנת של תיאטרון גשר שמעלה במקביל גם עיבוד בימתי לספר רודף העפיפונים, וההצגה החדשה "לוליטה ז'אן ד'ארק" בבימויו של השחקן המוערך יחזקאל לזרוב.

אורסטיאה הצגה בתיאטרון גשר – רשימת המשתתפים המלאה

רשימת השחקנים והשחקניות המשתתפים בהצגה כוללת את אפרת בן-צור, דורון תבורי/מיקי לאו, הנרי דוד/אלון פרידמן, נטע שפיגלמן/נועה הר-ציון, גלעד קלטר, רות רסיוק, בוריס אחנוב, סבטלנה דמידוב, אורי יניב, אבי אזולאי, פאולו א. מוארה, שרון בורשטיין-ביצ'צ'י, איל איבשין/טומי צור ומאיה גמזו/טל פלג.

אורסטיאה ההצגה בגשר ביקורת

לא נמצאו ביקורות של מבקרים ידועים ברשת. במידה ונמצא, נסקור אותן כאן.

אתר "קצת תרבות" ממשיך להציג לכם מידע על ההצגות הטובות והפופולריות בארץ. אתם מוזמנים לקרוא באתר על הצגות מומלצות נוספות כמו, לוליטה ז'אן ד'ארק, מאחורי הגדר, פרידה, מיקה שלי, רודף העפיפונים, מרי פופינס, השקר, עושה כרצונו, המלך לירזרים מושלמיםהתקווה, שבעה, סימני דרך, סוס אחד נכנס לבר, קח את אבא שלך ולך לעזאזל, לילה אחד באפריל, אנשים, מקומות ודברים ועוד.

אורסטיאה תיאטרון גשר 2018 – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות
5 (100%) 9 votes

נשמח לשמוע את דעתכם

Your email address will not be published.

דילוג לתוכן