אוליאנה הקאמרי 2019 – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים על ההצגה

אוליאנה הקאמרי 2019 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים על ההצגה
אוליאנה הקאמרי 2019 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים על ההצגה. צילום: עדי טרקאי.

ההצגה אוליאנה עולה בתיאטרון הקאמרי בבימויה של השחקנית והבימאית שרה פון שוורצה ובכיכובם של השחקנים דן שפירא וג'וי ריגר. כמה יעלו הכרטיסים? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים ב-91 ש"ח במקום 220 ש"ח? הנה כל הפרטים.

תיאטרון הקאמרי מעלה גרסה מחודשת למחזה הידוע אוליאנה שעבר עיבוד לתרגום העברי של אהוד מנור בידי בימאית ההצגה השחקנית שרה פון שוורצה. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ובהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא פרטים על רכישת כרטיסים להצגה, מחירים, הנחות ולוח הצגות מעודכן לחודשים הקרובים ב-2019.

לרכישת כרטיסים מוזלים להצגה אוליאנה ב-91 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן (שימו לב: הכמות מוגבלת) 

ההצגה אוליאנה שעולה בימים אלו בתיאטרון הקאמרי היא עיבוד חדש למחזה הידוע של דייויד מאמט שכתב את המחזה בהשראת פרשה ציבורית גדולה בארה"ב ב-1991 כשעורכת הדין אניטה היל האשימה את מועמד בית המשפט העליון במדינה בהטרדה מינית ופתחה דיון סוער וחדש שהביא לתפיסות חדשות את פרשת ההטרדות המיניות בארה"ב.

שנים לאחר מכן, ההצגה זכתה לעיבוד עברי בתרגומו של אהוד מנור ובימים אלו, תיאטרון הקאמרי מעלה גרסה נוספת וחדשה לעיבוד הישראלי, הפעם בבימויה של השחקנית והבימאית המוערכת שרה פון שוורצה שגם עיבדה את התרגום העברי המקורי של מנור.

ההצגה אוליאנה של הקאמרי מגיעה כשנושא ההטרדות המיניות חוזר לשחק תפקיד מרכזי בשנים האחרונות כשעידן ה-Metoo פתח מחדש את עניין ההטרדות המיניות והעלה את הנושא שוב לסדר היום הציבורי והפעם בכל רחבי העולם ולא רק בארצות הברית.

בהצגה החדשה של הקאמרי משחקים בתפקידים הראשיים דן שפירא וג'וי ריגר והם למעשה השחקנים היחידים לכל אורך ההצגה. שפירא מגלם מרצה מצליח באוניברסיטה וריגר סטדנטית כושלת. בין השניים מתפתחת מערכת יחסים ספק אם כשרה ספק אם לא. משך ההצגה הוא כשעה ו-20 דקות.

כרטיסים להצגה אוליאנה הקאמרי – מה המחירים ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים ב-91 ש"ח בלבד?

מחירי הכרטיסים הרשמי להצגה אוליאנה בקאמרי בקופות התיאטרון עומד על 220 ש"ח לכרטיס אך באמצעות האתר הבא, תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים בכמות מוגבלת ב-91 ש"ח בלבד.

אוליאנה הקאמרי – לוח הצגות 2019

ההצגה אוליאנה תעלה באולם הקמארי 3 בתיאטרון במהלך החודשים הקרובים. להלן לוח ההצגות המלא של ההצגה לתקופה הקרובה:

תל אביב-יפו תיאטרון הקאמרי החדש 3 26 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים

ביקורת על ההצגה אוליאנה בקאמרי

ההצגה זכתה לביקורות חיוביות בסה"כ. מבקר התרבות של אתר וואלה למשל דוד רוזנטל, העניק להצגה ציון של 3.5 כוכבים וציין כי מדובר בליהוק מושלם ובמשחק איכותי של שני השחקנים הראשיים.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק