אוון הנסן היקר הקאמרי – כרטיסים למחזמר, לוח הופעות וכל הפרטים!

אוון הנסן היקר הקאמרי - כרטיסים למחזמר, לוח הופעות וכל הפרטים!
אוון הנסן היקר הקאמרי - כרטיסים למחזמר, לוח הופעות וכל הפרטים!

כל הפרטים על המחזמר החדש של תיאטרון הקאמרי אוון הנסן היקר שמביא לתפקיד הראשי את אלון סנדלר. מתי הוא יגיע לבמות? כמה עולים כרטיסים ומה לגבי הנחות? אתר "קצת תרבות" עם כל התשובות.

תיאטרון הקאמרי יעלה בקרוב כחלק מהרפרטואר של עונת 2023/2024, עיבוד עברי למחזמר אוון הנסן היקר בכיכובו של אלון סנדלר. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על המחזמר החדש כולל פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני.

המחזמר "אוון הנסן היקר" הוא מחזמר חדש יחסית שעלה בבכורה בברודווי ניו יורק ב-2015. את המילים והלחנים כתבו בנג' פאסק וג'סטין פול לפי תסריט של סטיבן לבנסון. מדובר במחזמר מצליח מאוד ועטור שבחים שקטף 6 פרסי טוני.

הקאמרי יציג עיבוד עברי מושקע למחזמר הידוע בכיכובו של אלון סנדלר בתפקיד הראשי ושחקנים רבים נוספים שיתפרסמו בהמשך. על הבימוי של גרסת הקמארי, הופקד הבמאי עמית אפטה ועל התרגום העברי אחראי אלי ביז'אווי.

אוון הנסן היקר מחזמר – לוח הצגות 2023

המחזמר צפוי לעלות בקאמרי במהלך קיץ 2023 אך טרם פורסמו תאריכי ההצגות באופן רשמי. פתיחת המחזמר באופן רשמי צפויה להיות בקרוב. נמשיך לבדוק ולעדכן כאן בכתבה זו ובעמוד הפייסבוק הרשמי של אתר "קצת תרבות".

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים לאוון הנסן היקר צפויה להיפתח בקרוב. נמשיך לעקוב מקרוב ונפרסם כשתיפתח המכירה.

אוון הנסן היקר הקאמרי – שחקנים ומשתתפים

בשלב זה, ידוע רק כי השחקן הראשי במחזמר יהיה אלון סנדלר. רשימת השחקנים המלאה תתפרסם בקרוב.

אודות ההצגה אוון הנסן היקר

עלילת המחזמר עוסקת באוון הנסן – תלמיד תיכון שסובל מנידוי חברתי ומאוהב בסתר בזואי מרפי. לאחר שאיחה של זואי מתאבד, אוון גורם להוריו של הנער המתאבד לחשוב שהוא היה חברו הטוב ביותר ומסתבך ברשת שקרים ממנה קשה לו להשתחרר.

המחזמר עלה לראשונה בברודווי ולאחר מכן עלה גם בווסט אנד בלונדון. בשני המקרים הפסיק המחזמר את ההופעות עקב מגפת הקורונה. המחזמר גם זכה לעיבוד קולנועי בכיכובם של בן פלאט, ג'וליאן מור ואיימי אדמס. הגרסה העברית של הקאמרי לאוון הנסן היקר היא העיבוד העברי הראשון למחזמר ותעלה כאמור בקרוב מאוד על הבמה.

ביקורת

בקרוב נציג כאן אוסף ביקורות על ההצגה ממיטב המבקרים המובילים ברשת ובעיתונות.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק