אבי אבורומי הופעות 2023 – כרטיסים וכל הפרטים על ההופעה בהיכל מנורה!

אבי אבורומי הופעות 2023 – כרטיסים וכל הפרטים על ההופעה בהיכל מנורה!
אבי אבורומי הופעות 2023 – כרטיסים וכל הפרטים על ההופעה בהיכל מנורה!

מחפשים לראות את אבי אבורומי בהופעה? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא לוח הופעות של אבי אבורומי ב-2023 כולל מידע מעודכן על רכישת כרטיסים, הנחות ומבצעים ופרטים נוספים.

בשנה האחרונה, מתחת לרדאר, אבי אבורומי הפך לאחד הזמרים החמים והמצליחים ביותר בישראל עם להיטים גדולים שזוכים למיליוני השמעות ברשתות. עכשיו, אחרי שהוא הופך את ההופעות שלו לסולד-אאוט, הוא מגיע לכבוש עוד שיא חדש בקריירה – הופעה בהיכל מנורה תל אביב.

אז איפה תוכלו לראות את אבי אבורומי בהופעה? כמה יעלו כרטיסים ואיפה קונים? איפה תמצאו הנחות ומבצעים? ומהו לוח ההופעות המעודכן שלו? כל זה ועוד, בעמוד זה.

אבי אברומי לוח הופעות 2023

אבי אבורומי יציג הופעה גדולה ומושקעת ולראשונה בהיכל מנורה בתל אביב. ההופעה תתקיים ב-22 ביוני 2023 בשעה 21:00. ועד להופעה הגדולה בהיכל מנורה, יציג אבורומי הופעות במהלך החודשים הקרובים בגן שמואל, טבריה, פתח תקווה וראשון לציון.

כרטיסים לאבי אבורומי בהיכל מנורה – איפה תוכלו לקנות כרטיסים? ומהם המחירים?

מכירת הכרטיסים להופעה של אבי אברומי בהיכל מנורה ת"א נפתחה ומתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "קופת ת"א". מחיר הכרטיסים עומד על 159 ש"ח. שימו לב מומלץ תמיד לרכוש כרטיסים להופעות כמה שיותר זמן מראש כדי לא להגיע למצב שבו הכרטיסים יאזלו.

הנחות ומבצעים להופעות של אבי אבורומי 2023

לקוחות פועלים וונדר יוכלו לרכוש כרטיסים בהנחה. פרטים באתר הכרטיסים.

אודות אבי אבורומי

אבי אבורומי הוא אחד הזמרים המצליחים ביותר כיום ומציג סיפור חיים מעניין ומרתק. אבורומי הוא זמר מוסלמי שהתגייר ומעיד על עצמו שהוא כיום יהודי מאמין. אבורומי פרץ לתודעה במהירות גדולה והצליח לספק כמה להיטים גדולים שכבשו את הצעירים וזוכים למיליוני השמעות ביוטיוב וספוטיפיי.

אבורומי מטפח במקביל גם קריירת משחק והספיק כבר להשתתף בכמה סדרות טלוויזיה כגון פאודה, תלאתה ועוד.

הלהיטים הכי גדולים של אבי אבורומי

הנה כמה מהשירים והלהיטים הגדולים ביותר של אבורומי:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק