אביהו פנחסוב הופעות 2020 – איפה תוכלו לראות את מועדון הקצב המפורסם?

אביהו פנחסוב הופעות 2020 - איפה תוכלו לראות את מועדון הקצב המפורסם?

איפה תוכלו לראות הופעות של אביהו פנחסוב ולהקתו "מועדון הקצב של אביהו פנחסוב" בחודשים הקרובים ב-2020? כמה יעלו הכרטיסים? ואיפה מזמינים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

למרות שהוא הודח לא מזמן מתוכנית הריאליטי "הכוכב הבא לאירוווזיון", הזמר אביהו לנדוור פנחסוב הוא אחד השמות החמים כיום בתעשיית המוזיקה הישראלית וההרכב שלו "מועדון הקצב של פנחסוב" זוכה בימים אלו לתחייה מחודשת ובפופולריות רבה בקרב הקהל הישראלי.

מועדון הקצב של פנחסוב מופיעים לא מעט בחתונות ואירועים פרטיים (רק לפני כמה ימים גילינו גם כמה הם דורשים עבור הופעה בחתונה), אך תוכלו למצוא אותם גם בהופעות רגילות ברחבי הארץ, ועם ההצלחה הגדולה שזכו בזכות הכוכב הבא, ההופעות זוכות לביקוש גדול ולפופולריות רבה ובמקרים רבים, גם הופכים לסולד אאוט.

לרבים זוהי אולי ההיכרות הראשונה עם ההרכב, אך מועדון הקצב של פנחסוב כבר פועלים בהצלחה רבה כמה שנים ואחראים ללא מעט להיטים, כולל את השיר "ימים יפים" שהוא שיר הנושא של סדרת הטלוויזיה המצליחה "תאג"ד".

ההופעות של אביהו פנחסוב ומועדון הקצב שלו הכולל את הנגנים חיים רומנו בבוזוקי, תום אלבז בבס, ניר טייב בכלי נשיפה, יפתח שחף בגיטרות, יאיר צברי בשירה, כלי הקשה והמתופף טל כוכבי, ידועות בזכות התיאטרליות והשמחה הגדולה שהם יוצרים, ומוגדרות כ"קרקס מוזיקלי". סגנונה המוזיקלי של הלהקה הוא מעין בליל של מוזיקה מזרחית, יוונית, רוק ומוזיקה ישראלית.

אז איפה תוכלו לראות הופעות של אביהו פנחסוב ומועדון הקצב ב-2020?

מועדון הקצב של אביהו פנחסוב יופיעו לא מעט בחודשים הקרובים לכל אורכה ורוחבה של ישראל. ב-24 בפברואר 2020, יופיעו בזאפה הרצליה, ב-2 במרץ יגיעו לזאפה ירושלים, ב-2 באפריל 2020 יגיעו לזאפה באר שבע וב-7 באפריל יופיעו במועדון זאפה חיפה.

כמה יעלו כרטיסים ואיפה קונים?

מחירי הכרטיסים (בהנחה שתצליחו למצוא כרטיסים פנויים), להופעות בחיפה, הרצליה וירושלים יעמדו על 154 ש"ח ולהופעה בבאר שבע 134 ש"ח בלבד. את הכרטיסים לכל ההופעות ניתן לרכוש באתר זאפה בעמוד הבא.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן