אביבה אהובתי – הבימה

אביבה אהובתי הבימה - כרטיסים ב-100 ש"ח במקום 220 ש"ח!
אביבה אהובתי הבימה - כרטיסים ב-100 ש"ח במקום 220 ש"ח! צילום: רדי רובנשטיין

ההצגה המדוברת של הבימה אביבה אהובתי בכיכובן של רונה לי שמעון וענת מגן שבו יוצאת לדרך. איפה תוכלו לראות את ההצגה ומתי? כמה יעלו כרטיסים? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים בפחות מחצי מחיר? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

תיאטרון הבימה מעלה את ההצגה המדוברת של הקיץ אביבה אהובתי המבוססת על הסרט המצליח של שמי זרחין. מדובר בעיבוד בימתי מושקע ועטור כוכבים כמו רונה לי שמעון, ענת מגן שבו, הילה סעדה, נופר סלמאן ועוד. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה החדשה כולל מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות מעודכן.

אביבה אהובתי הבימה – לוח הצגות 2024

ההצגה אביבה אהובתי תרוץ באולם בתיאטרון הבימה כבר בחודשים הקרובים באולם מסקין. להלן לוח ההצגות העדכני:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
חיפה תיאטרון חיפה 24 כרטיסים
106 - 116
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
תיאטרון חיפה 28 כרטיסים
106 - 116
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה

אביבה אהובתי הצגה – כרטיסים

מכירת הכרטיסים להצגה כבר נפתחה כשמחיר הכרטיסים הרשמי בקופות התיאטרון עומד על 220 ש"ח, אך באמצעות האתר הבא תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים בהנחה ב-100 ש"ח בלבד. שימו לב: כמות הכרטיסים המוזלים מוגבלת.

אודות העיבוד להצגה אביבה אהובתי

הסרט אביבה אהובתי של שמי זרחין שיצא בשנת 2006 היה אחד הסרטים המצליחים ביותר בקולנוע הישראלי והביא למסך בתפקיד הראשי את אסי לוי שגילמה טבחית בטבריה החולמת להצליח כסופרת. לוי קיבלה על תפקיד זה אף את פרס ספיר המוערך.

עתה, לאחר הכנות רבות ואודישנים רבים, תיאטרון הבימה מעלה סוף סוף את העיבוד הבימתי לסרט המצליח שאל נעליה של לוי, נכנסות השחקניות רונה לי שמעון ולסירוגין ענת מגן שבו. את העיבוד הבימתי לסרט, כתב ארז דריגס ("חזרות") ועל הבימוי להצגה המושקעת הופקד משה קפטן, מנהלה האמנותי של תיאטרון הבימה.

גם עלילת המחזה כמו הסרט, תעסוק באפליה מגדרית, העצמה נשית, פריפריה וההתמודדות עם קשיי ואתגרי החיים.

אביבה אהובתי ההצגה – שחקנים ומשתתפים

כאמור, את התפקיד הראשי של אביבה יגלמו לסירוגין רונה לי שמעון וענת מגן שבו. לצידן ישתתפו בהצגה כוכבים רבים הכוללים את: הילה סעדה / שיפי אלוני, רובי פורת שובל, תקווה עזיז, מולי שולמן, אורן כהן, שפי מרציאנו / נדב ארטשיק, נופר סלמאן, אודי רוטשילד / ירון ברובינסקי ועמית זיתון.

אביבה אהובתי הצגה – ביקורת

בקרוב נציג כאן אוסף ביקורות על ההצגה אביבה אהובתי ממיטב המבקרים המובילים ברשת ובעיתונות.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

 

הצגות נוספות בתיאטרון הבימה:

 

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק