אבא עושה בושות – כרטיסים ולוח הצגות 2023 בכל הארץ

אבא עושה בושות - כרטיסים ולוח הצגות 2023 בכל הארץ
אבא עושה בושות - כרטיסים ולוח הצגות 2023 בכל הארץ צילום: דורון אדוט

ספר הילדים המצליח של מאיר שלו "אבא עושה בושות", מגיע לבמה בהצגת ילדים מוזיקלית חדשה בכיכובו של עודד פז. איפה ומתי תוכלו לראות את ההצגה? כמה עולים כרטיסים? ואיפה אפשר לקנות? הנה כל הפרטים.

הצגת הילדים המוזיקלית אבא עושה בושות שתציג תאריכים רבים ולוח הצגות בכל רחבי הארץ במהלך 2023, הופכת את ספר הילדים המצליח של מאיר שלו לגרסת הצגת ילדים מוזיקלית ומושקעת. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה החדשה לרבות מידע על מכירת כרטיסים ולוח הצגות 2023.

אבא עושה בושות הצגת ילדים – לוח הצגות 2023

ההצגה תציג הצגות רבות בערים רבות ברחבי הארץ מהצפון ועד הדרום כגון ירושלים, תל אביב, ראשון לציון, באר שבע, עפולה, קרית מוצקין ועוד. להלן לוח ההצגות העדכני של ההצגה לחודשים הקרובים:

כרטיסים להצגה אבא עושה בושות

מחיר הכרטיסים להצגת הילדים אבא עושה בושות מתחיל ב-85 ש"ח לכל ההצגות. את הכרטיסים ניתן לרכוש אונליין באמצעות אתר משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא.

הנחות, מבצעים ו-1+1

בשלב זה, לא מצאנו הנחות או מבצעים על ההצגה החדשה. נמשיך לבדוק ולעדכן בכל זמן ובזמן אמת כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק שלנו כאן.

אודות ההצגה אבא עושה בושות

הצגת הילדים החדשה "אבא עושה בושות" היא הצגה מוסיקלית המבוססת על ספרו המצליח ורב המכר של מאיר שלו. בהצגה, שכתב אילן רוזנפלד וביים עידן עמית, מככב שחקן הילדים עודד פז לצד שחקנים נוספים.

עלילת ההצגה מספרת על אבא של אפרים (בגילומו של עודד פז), שלו ולאפרים יש מערכת יחסים מיוחדת במינה ולמען בנו אפרים הוא מוכן לעמוד בכל משימה, אבל בדרך הוא מסתבך ונכנס למצבים משעשעים. אפרים חושב רק על דבר אחד – אבא עושה בושות.

הצגות ילדים מומלצות נוספות שכדאי לבדוק:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק