הסדרה "אבאל'ה" של הוט – כל מה שרציתם לדעת על סדרת הדוקו ריאליטי החדשה!

סדרת הדוקו החדשה של הוט "אבאל'ה" - כל מה שרציתם לדעת!
סדרת הדוקו החדשה של הוט "אבאל'ה" - כל מה שרציתם לדעת!

ערן זהבי, עדי ליאון ומשתתפים נוספים יקחו חלק בסדרת הדוקן ריאליטי החדשה של הוט "אבאל'ה" שעוקבת אחר 4 גברים שנאלצים לנהל את הבית והילדים למשך שבוע ללא הנשים שלצידם. הנה כל הפרטים.

סדרת דוקו ריאלטי חדשה מגיעה להוט, והפעם זאת הסדרה אבאל'ה, שלמעשה מהווה גרסה ישראלית לסדרה המצליחה של ה-BBC. הסדרה תעקוב אחר 4 גברים ידועים ומוכרים שנאלצים להסתדר למשך שבוע עם שגרת החיים היומיומית בניהול הבית והילדים ללא הנשים שלצידם.

הדמות הידועה ביותר בסדרה "אבאל'ה", שתעלה בערוץ Hot Real ולאחר מכן גם ב-Hot VOD, הוא ערן זהבי, שהוא הדמות הידועה והמוכרת ביותר מבין המתמודדים. כדי להעסיק את הילדים במשך שבוע, זהבי לומד לארגן את הילדים לבית הספר ומעסיק אותם במפגשים עם הילדים של כוכבי הילדים שירה לוי וקווין רובין ופעילויות נוספות.

שלושת המשתתפים הנוספים שייקחו חלק באבאל'ה יחד עם זהבי, הם המלחין והמפיק המוזיקלי עדי ליאון שמוכר בזכות עבודתו עם אייל גולן וזמרים אחרים, יורם כהן, שהוא אביה של כוכבת הרשת אלין כהן וגם זיו שילון – סרן במילואים שאיבד את ידו בצבא. ארבעת אלו, התבקשו כאמור לנהל את משק הבית והמשפחה ללא הנשים שלצידם – בישולים, שעשועים, ארגון לבית הספר וכו'.

הפורמט של הסדרה הוא כאמור פורמט בינלאומי של ה-BBC ושודר כבר בבריטניה, קנדה וארה"ב. צפו בטריילר של הסדרה שכבר שוחרר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
Gal
3 years ago

לסדרה קוראים אבא'לה ולא אבאל'ה

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק